התקשרו עכשיו!!!
דניאל: 054-2677391
דוא"ל: highisrael.dgp@gmail.com
התקשרו עכשיו:
054-2677391
High Israel
חברה מובילה בפתרונות עבודות גובה
לייעוץ ראשוני והצעת מחיר

אודות

גובה ישראל – מתמחה בביצוע עבודות בגובה מכל הסוגים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. החברה עובדת עם לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, ומבצעת את העבודה בצורה בלתי מתפשרת – על פי צורכי הלקוח ובכל חלקי הארץ.

תחומי פעילותה של החברה:

עבודות בגובה – מקצועיות היא שם המשחק

הדבר החשוב ביותר בביצוע עבודות בגובה בכלל ובביצוע עבודות בגובה בסנפלינג בפרט - הוא הבטיחות. אנחנו עובדים על פי כל תקני הבטיחות המחמירים שקבע מכון התקנים, ועושים שימוש אך ורק בציוד מקצועי בעל תווי תקן תקפים. כל עובדי החברה עברו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע עבודות בגבהים, והם בעלי תעודת הסמכה לעבודות בגובה מטעם משרד התמ"ת.

על מנת לבצע את העבודה בצורה יסודית, אנו משלבים סנפלינג, פיגומים, סולמות ומנופים, המאפשרים לנו להגיע לכל מקום – כולל מקומות שהגישה אליהם בעייתית – ולהגיע לתוצאה מושלמת.

השילוב המדויק בין אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ובין שימוש בציוד המתקדם ביותר, מאפשרים לנו לשרת נאמנה את כל לקוחותינו, הזוכים לקבל שירות מקצועי ברמות הכי גבוהות.

השמיים הם הגבול

גובה ישראל שמה לה למטרה לספק לכל לקוחותיה שירות מקצועי, בטיחותי ואמין, ולבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר.

בזכות המקצועיות, האמינות והשירות האדיב משרתת החברה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם חברות בנייה, חברות אחזקת מבנים, ועדי בתים ולקוחות פרטיים.

להזמנת עבודות בגובה המתבצעות באיכות ללא פשרות
חייגו עכשיו 054-2677391 או צרו עמנו קשר דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם.